شرکت پیشگامان کیش، فروش محصولات خود را در تهران مستقیما انجام می دهد. شرکت اروند فراز، مرکز خدمات پس از فروش برندهای پیشگامان کیش می باشد.
جمعه ٢٦ مهر ١٣٩٨
درباره ما
شرکت پیشگامان کیش در سال 1370 در منطقه آزاد کیش شروع به فعالیت در زمینه های بازرگانی و خدماتی نمود . یکی از فعالیت های پیشگامان ، واردات و خدمات در زمینه سیستم های صوت و نور می باشد . این شرکت همگام با پیشرفت این صنعت ، خود را به روز نگه داشته و در حال حاضر بصورت مشاوره – طراحی – فروش – نصب و راه اندازی – خدمات پس از فروش و مونتاژ و تولید فعالیت حرفه ای خود را ارائه می دهد .
ارتباط با کمپانی های بزرگ و حرفه ای یکی از برنامه های مهم این شرکت برای ارائه بهتر خدمات به مشتریان خود می باشد . با توجه به نگاه کلان و حرفه ای ، این شرکت موفق به مشاوره و طراحی و نصب پروژه های بزرگی در ایران مانند حرم حضرت معصومه (س) –  حرم علی ابن موسی الرضا (ع) میدان امام حسین(ع) و پیاده راه 17 شهریور تهران – میدان امام علی (ع) اصفهان گردیده است که در ایران و خاورمیانه منحصر بفرد می باشد .
تامین نیاز قطعات و کالاهای مورد نیاز علاقمندان به برندهای مختلف در دنیا یکی از توانایی های این شرکت می باشد .
همچنین خدمات پس از فروش شامل تعمیر و گارانتی برای مشتریان یکی از دیگر هدف های عالی این شرکت است .
از اهداف بلند شرکت پیشگامان کیش راه اندازی خط تولید سیستم های صوتی حرفه ای در ایران تا پایان سال 1393 می باشد . این هدف گذاری باعث انتقال تکنولوژی به ایران و ورود به جمع تولیدکنندگان حرفه ای خواهد شد و از خروج سرمایه ملی جلوگیری خواهد نمود .
در زمینه آموزش این شرکت در صدد راه اندازی آکادمی صوت می باشد تا جوانان و علاقمند مستعد را آموزش داده و باعث ارتقاء سطح دانش افراد آماتور گردد . البته در حال حاضر با هماهنگی بعمل آمده با کمپانی AFMG  و NTI زمینه آموزش برای علامندان فراهم می باشد .      

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2114
 بازدید امروز : 116
 کل بازدید : 211607
 بازدیدکنندگان آنلاين : 9
 زمان بازدید : 0/0625