شرکت پیشگامان کیش، فروش محصولات خود را در تهران مستقیما انجام می دهد. شرکت اروند فراز، مرکز خدمات پس از فروش برندهای پیشگامان کیش می باشد.
جمعه ٢٦ مهر ١٣٩٨
dB technologies

dB Technologies

 

دفتر مرکزی AEB در حوالی شهر بولونیا واقع گردیده که امروزه یکی از صنعتی ترین مناطق ایتالیا به حساب می آید. بیش از 29 سال است که این شرکت در کار طراحی و ساخت محصولات الکترونیک و الکترو آکوستیک جهت دنیای حرفه ای صوتی تحت نام تجاری dB Technologies مشغول فعالیت می باشد. در طی سالیان متمادی محصولات dB Technologies تأییدیه های قابل توجهی برای اختراعات تکنولوژیک و نیز استاندارهای کیفیتی بسیاری را کسب نموده است. سالها سرمایه گذاری مداوم در طراحی، تحقیق و توسعه و فن آوری های ساخت، نام تجاری این شرکت را سرآمد کرده است. توان توسعه محصولات جدید در فواصل زمانی غیر قابل تصور و معرفی سریع به بازار سهم بسزایی در روند رو به رشد تسخیر و موفقیت در بازار داشته است.

B از اولین سالهای شروع فعالیت توانسته خود را به عنوان پیشگام و متخصص دو رشته خاص تکنولوژی معرفی کند: تکنولوژی بی سیم در میکروفون های بی سیم و سیستمهای پایش داخل گوش و تکنولوژی آمپلی فایر صوتی مدرن. آمپلی فایر های قدرت حرفه ای، بلندگوهای فعال و میکسرهای صوتی تکمیل کننده سری کامل محصولات توسعه یافته و ساخته شده در کارخانجات وسیع می باشد. در راه جستجوی بی وقفه بهبود عملکرد تعاملی بین اجزاء متفاوت سیستم های فعال، این امر برای AEB به صورت طبیعی خطور می کند و اکنون طراحی و ساخت و تولید اکثر اجزاء بلندگوهای مصرفی خود را انجام می دهد. این فرآیند اجازه می دهد تا عملکرد اجزاء الکترونیک و الکترو استاتیک بهینه و همسان سازی گردد.

با معرفی اولین سیستم بی سیم دیجیتال در جهان با نام DWS 2400 ، dB Technologies دوباره رهبری بازار تکنولوژی بی سیم را در سطح استانداردهای نوین به خود اختصاص داده است.

یکی دیگر از وجه تمایزهای محصولات dB Technologies توجه اساسی بر جزئیات و طراحی می باشد. هدف dB Technologies ارائه محصولاتی به افراد حرفه ای صوتی، موسیقی دانها و طراحان صوتی است که ترکیبی از عملکرد بالا به همراه طراحی و زیبایی شناخته شده ایتالیایی است و با همکاری بهترین طراحان ایتالیایی توسعه بلندگوهای واقعاً زیبا امکان پذیر شده است.

از 25 سال قبل شرکت AEB محصولات الکترونیک و الکترو آگوستیک خود را تحت نام تجاریdB Technologies برای دنیای سیستم های صوتی حرفه ای طراحی و تولید کرده است . در طی سالهای متمادی محصولات dB Technologies به دلیل نو آوری های تکنولوژیک و کیفیت بالا جایگاه فوق العاده ای پیدا کرده است .

تداوم در طراحی ، تحقیق و توسعه در تکنولوژی ساخت، تأثیرات خود را در صنعت نشان داده است .

توانایی AEB در توسعه نوآوری کالاهای جدید در مدت زمان های بسیار کوتاهی " زمان تا رسیدن به بازار " کلید اصلی افزایش مداوم سهم بازار این شرکت به حساب می آید .

دانلود کاتالوگ 2013 dB Technologies

مراجعه به وب سایت رسمی dB Technologies 

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1672
 بازدید امروز : 126
 کل بازدید : 211617
 بازدیدکنندگان آنلاين : 10
 زمان بازدید : 0/0781